Blog byl založen dne 21.5.2010

Ještě ke koncíku ...

1. července 2010 v 9:47 | Lucy-Culy |  ♫ GD-News
Tak todle psali na t-music.cz o koncertu...


O tom, že mají Green Day v České republice úctyhodnou fanouškovskou základnu netřeba polemizovat - důkazem byl i čtrnáctitisícový kotel, pod kterým včera přitápěly nejen tropické teploty, ale samo sebou i pořádně našlápnutý frontman Billie Joe Armstrong. Pokud někdo ví, jak publikum strhnout na svou stranu, měl by se před tímhle pánem poklonit... Energie, která z rozcuchaného "kravaťáka" sálala, byla nezkrotná a především díky němu odtáhla kapela tří hodinovou show. Když navíc prohodil pár goin krejzy, skrým a vytasil se i s českou vlajkou a vypilovaným ďkuji, nebylo na Výstavišti pochyb, kdo že je tu King For A Day.
Během koncertu kapela předhodila jak své největší hity Know Your Enemy, Basket Case, American Idiot, Wake Me Up, When September Ends, Boulevard Of Broken Dreams nebo 21 Guns - tak i šlágry svých kolegů Rolling Stones, AC/DC, Beatles a spol.
Těžko říct, jestli byl závěrečný frontmanův proslov na téma nejlepší dosavadní show pouhým klišé - ale vzhledem k tomu, že kapela do svého už tak naditého setlistu přihodila kousky, které jinde nehraje, se těmhle slovům dá i věřit.
Při pominutí poněkud předimenzované pyrotechnické show a faktu, že končit se má dřív, než si polovina publika do očí láduje sirky, byl včerejší večer večerem jedinečným.


A taky je tam pár fotek....Ale je na nich hlavně BJ  a Tre vůbec...Časem tady dám těch pár,co sem vyfotila já,ale jsou docela dost romazané a z dálky....ale jsou... :)

img_7637.jpg
img_7833.jpg
img_8017.jpg
img_7657-001.jpg
img_8061.jpg
img_7655-001.jpg
img_8111.jpg
img_8066-001.jpg
img_7738.jpg
img_7779.jpg
img_7713esi.jpg
img_7772-001.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama