Blog byl založen dne 21.5.2010

♫ Blog

Dess

11. dubna 2011 v 15:44 | Lucy - Culy
No jo,já vím,že mi s těma dessama už hrabe :D Ale já furt potřebuju něco měnit.. :D No,dala sem zelenou jarní barvu :) Snad se líbí,mě docela jo,ikdyž taková obyčejná moje slátanina xD Tentokrát ten nejlepší..Synyster Gates..♥ :)

Dessign..

22. března 2011 v 20:17 | Lucy - Culy
Zase.. :D Nějak mě to chytlo..A opět Avril..Poslední dobou mám nějaké Avril Období... Ale je to fine,vzpomínat na doby,kdy jsem ji totálně zbožňovala..

Dess

3. března 2011 v 18:51 | Lucy - Culy
Opět nový dess..

A asi si říkáte,proč zrovna Avril? Vím,že většina lidí ji nemá ráda,kvůli její změně a tak..Ale mě se furt líbí..Vždycky byla jiná něž ostatní zpěvačky a myslím, že na tom se nic nezměnilo..Je fuckt, že teď zpívá víc popově, ale to nové album je hodně akustické a já si ho hodně oblíbila..Poslouchám ho ráda..Je pravda, že tam sou písničky na takovou tu špatnou náladu..

Ale je prostě super..Čekala sem, že už to bude úplný pop a písničky podobné Girlfriend..Ale ne..Do popu jich tam moc není, jenom občas bicí..
Nevím, jak dlouho mi zase "Av nálada" vydrží...Ale teď ji mám.A užívám si ji.. :) Je to jako za starých dobrých časů, kdy sem ji poslouchala pořád..

Dess je opět jednoduchý, s novýma fotkama..ale mě se líbí.. :)

Dess... :)

5. února 2011 v 11:09 | Lucy - Culy
A je tu nový dess...To víte,mě se ten předtím zas přestal líbit..to su celá já.. :D :D
No nic,snad se vám tenhle líbí.. :)

Dess 2

New dess.. :)

3. ledna 2011 v 15:46 | Lucy - Culy
Když už jsem vám ho slíbila.. :) Je to teda jiný než sem ho začala dělat předtím,ale myslím,že tenhle se mi povedl víc..Snad se vám taky líbí..;) Celé sem to tady zesvětlila,ani nevím proč.. :) Už jsem ho měla skoro hotový včera jenže sem ho nák omylem vymazala tak sem ho musela dělat odznova.. :D No jo,sem inteligent.. xD Je to jeden z mála co se mi asi fuckt povedl..Nechci se chválit,ale je fuckt hezký..:D Alespon na amatéra jako sem já..:) Tak mi do komentářu prosím napište váš názor.. :P

...

Malá změna.. :)

3. listopadu 2010 v 14:55 | Lucy-Culy
Takže na blogu jsem provedla malou,fuckt malou změnu..Vymazala jsem pár rubrik s kapelami ke kterým sem stejně nic nepsala a poslední dobou je vůbec neposlouchám...Ale zase přidala dvě nové..Good Charlotte (říkala sem že přidám) a Escape the Fate :)

Soubor:GoodcharlotteinKL.JPGEscape The Fate

Nová kapela

6. září 2010 v 19:06 | Lucy-Culy
Ehm,takže,kdo si dobře prohlíží můj blog,mohl si všimnout,že mi v rubrice kapely přibyla nová..Poslední dobou se mi nák začala líbit.Je to kapela Guano Apes .Jejich zpěvačka má fuckt dobrej hlas a umí dost dobře řvát. Vážně dobrá kepla snad se bude líbit nebo líbí i vám :)Klikačka

4. září 2010 v 9:31 | Lucy-Culy
Tak a mám klikačku na blog.. :) Udělala mi ji *Twilight~Princess* ( její blog ) Mě se moc líbí a vám?

Nový dess

11. srpna 2010 v 11:19 | Lucy-Culy
Mohli jste postřehnout nový dess...Já ho nedělala,to bych v životě nedokázala...Ale udělala ho jedna vážně dobrá blogřka Daysy (její blog Tady! ) Moc ti děkuju Daysy...Vážně moc se mi líbí..A vám??Dess /avril-lavigne-daysy.blog.cz

Holiday 2010...

1. července 2010 v 10:42 | Lucy-Culy
No tak nám prý začali prázky,mě to tak teda vůbec nepřipadá....Ale začaly skvěle → koncertem... :) ♥
Pře sprázky tady asi moc článků přibývat nebude...Nějaké přednastavím...Budu se snažit tady přidávat,ale moc to si nepůjde...Už v neděli jedu na tábor až do 14.,toš to zas bude...xD No na blogu dělám čím dál tím víc rzocestníků a už se mi z toho všecko motá... :D :D Né,jen doufám,že se vám to líbí a že jste s tím spokojení,protože já docela jo...Ikdyž to dá teda docela práci... :) Tak nic jdu přednastavovat...  ;)

Pár změn...

26. června 2010 v 20:07 | Lucy-Culy
Jak jste si mohly všimnout,tak
na blogu se pár věcí změnilo...
A to hlavně to,že jsou tu rozcestníky,díky
nim je to přehlednější a lepší... :)
Mno snad se vám to taky líbí.. :)


Nový dess a ikonka...

17. června 2010 v 18:32 | Lucy-Culy
Tak nový dess a ikonka...snad se vám líbí... :)
Dess ↓
Dess 02
Ikonka ↓

www.lucy-culy-music.blog.cz

Sorry....

5. června 2010 v 9:27 | Lucy-Culy
Chtěla jsem se omluvit,že sem tu
docela dlouhou dobu nebyla...
Nějak sem nestíhala
a bratr by mě tu stejně nepustil...
Je strašnej...závislák....
No co....budu se snažit dávat toho sem
víc...:)


http://easyimsorryletters.com/wp-content/uploads/2009/06/ie28099m-sorry-letters2.png

A jedem.... :)

21. května 2010 v 19:48 | Lucy-Culy
Ták rozjíždíme tento blog.... :)

 
 

Reklama